Počitniški programi

AKTIVNE POČITNICE v organizaciji CŠOD – Centra šolskih in obšolskih dejavnosti
Počitniško varstvo MOL

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo ZPM Ljubljana tudi letošnje jesenske počitnice izvajala celodnevna počitniška varstva v Ljubljani in sicer

od 7. do 16. ure, od 26. oktobra do 30. oktobra 2020, na OŠ Mirana Jarca, Ipavčeva 1, v Ljubljana (Bežigrad).

CENA:

•                    sofinancirano varstvo za otroke iz MOL*: 25,00 EUR (za ves teden).

•                    Otroci iz socialno ogroženih okolij MOL: brezplačno (ob predložitvi veljavne odločbe CSD).

•                    Otroci izven MOL: 70,00 EUR (za ves teden).

*Program sofinancira

Prijave v jesenska sofinancirana varstva se začnejo v ponedeljek, 12. oktobra 2020, ob 9.00 na https://www.zavod-zlro.si/programi/zpm/. Prijave so izključno elektronske in sicer do zapolnitve mest.

Posebno opozorilo: Zaradi trenutnih izrednih razmer (COVID-19) si ZPM Ljubljana pridružuje pravico do spremembe (prilagoditve) programa oz. v skrajnem primeru prevelikega tveganja za okužbo otrok, tudi do odpovedi programa.

Lep pozdrav

Šolska svetovalna služba

Poletne počitnice v Ljubljani 2021

Poletne počitnice v Ljubljani 2021 v organizaciji Zveze prijateljev mladine.

Počitniško varstvo Mala ulica

Javni zavod Mala ulica letos ponuja počitniško varstvo za otroke od 1. do 5. razreda v družinskem centru Mala ulica, na Vrtišču (vrt na Rakovi jelši) in v gozdu (Krajinski park Tivoli, Rožnik in Šišenski hrib).

Subvencionirana cena počitniškega varstva je 80 €/teden, vsak teden pa je na voljo tudi 12 brezplačnih mest v počitniškem varstvu na treh lokacijah. Varstvo vključuje tri obroke dnevno in poteka od 7.30 do 16. ure.

Starši  prijavijo otroka po spletu, v primeru, da želijo brezplačno varstvo zaradi brezposlenosti/več otrok v družini/težje ekonomske situacije, to zapišejo v opombe na prijavnici.

Več na spletni strani:  https://www.malaulica.si/sl/varstvo/#pocitnisko-varstvo ali po e-pošti info@malaulica.si .

Poletne prostovoljske aktivnosti za mlade
Če želiš počitnice preživeti na drugačen način,
prispevati svoj delček za boljši svet
in se srečati z vrstniki,
ki jim ni težko pomagati drugim,
te Slovenska filantropija vabi v prostovoljstvo.