Tekmovanja

Datumi tekmovanj 2022/2023

 

Naziv Predmet Datumi tekmovanj Šolski koordinator
Šolsko Področno Državno

Logika (6. – 9. r)

(1.    – 5. r)

LOG 29. 9. 22. 10. 12. 11.

Uroš Medar

Janja Lipužič

Proteusovo (8. in 9. r) BIO 19. – 26. 10. 2. – 9. 12. Tatjana Keržan
Angleščina (8. in 9. r) ANG 22. 11. 30. 3. Žan Jovišić
Preglovo (8. in 9. r) KEM 16. 1. 25. 3. 6. 5. Helena Drole
Diabetes (6. – 9. r) 14. 10. 19. 11. Mojca Škof
Cankarjevo (8. in 9. r) SLJ 29. 11. 17. 1. 11. 3. Brigita Praznik Lokar
Cankarjevo (6. in 7. r) SLJ 4. 4. Brigita Praznik Lokar
Cankarjevo (4. in 5. r) SLJ 4. 4. Meta Demšar
Cankarjevo (1. – 3. r) SLJ 4. 4. Tinjana Golob Mrak
Srefanovo (8. in 9. r) FIZ 15. 2. 13. 4. 13. 5. Maja Ilar
Cici Vesela šola (1. – 3. r) Splošno Rupar Jožica
Vesela šola (7. – 9. r) Splošno 8. 3. 12. 4. Brigita Praznik Lokar

Vegovo (6. – 9. r)

(1.    – 5. r)

Medn.

MAT 16. 3. 5. 4. 22. 4.

Breda Urankar

Ivana Gregec

Lojzka Lušin

Logična pošast MAT 5. 5. 20. 5. Uroš Medar
Matemček MAT 11. 11. 26. 11. Uroš Medar
Razvedrilna matematika MAT 30. 11. 25. 2.

Uroš Medar

Klavdija Planinšek

Bober (4. in 5. r)

Bober (6. – 9. r)

RAČ 7. – 18. 11 7. 1.

Tanja Jankovič

Lidija Pečar

Kresnička 4. in 5. r

Kresnička 6. in 7. r

NAR 6. 4.

Lea Hatić Cankar

Teja Zalar

Dominikovo (Astronomija) 8. in 9. r AST 7. 12. 14. 1. Maja Ilar
FLL 2022 SUPER E(nergija) FLL 7. 1. – 24. 2. 11. 3. – 8. 4. Uroš Medar, Lojzka Lušin, Eva Kunej, Mojca Vitez
Zgodovina (8. in 9. r) ZGO 6. 12. 9. 3. Maja Gruden Smole
Geografija (8. in 9. r) GEO 15. 11. 1. 4. Alen Grbec
Konstruktorstvo in tehnologije obdelav TIT 31. 3. 13. 5. Oskar Težak
Slovenska glasbena olimpijada GUM 9. 1. – 24. 2. 4. 3. Špela Pučko
Bookworms ANG 30. 11. – 19. 4. Barbara Križanec
Slovenska bralna značka SLJ Do 2. 4. Darja Roškar, učiteljice 1. – 5. r in učiteljice slovenščine
Nemška bralna značka NEM 30. 11. – 19. 4. Petra Ivetić Cerar
Španska bralna značka ŠPA Tea Jelnikar
Francoska bralna značka FR April Nataša Mukaetova
Mladi raziskovalci Marec 15. 5. Darja Oven

Športna tekmovanja:

Odbojka in odbojka na mivki

Fantje

Kaja Dereani

Odbojka in odbojka na mivki

Dekleta

Kaja Dereani

Nogomet

NMD (najmlajši)

Denis Divjak

Nogomet

Fantje

Luka Sterle

Atletika

Vse kategorije

Nataša Zupanc

Kaja Dereani

Lucija Zmajšek

Mitja Uršič

Jasna Lavrenčič

Luka Sterle

Košarka

Dekleta, fantje

Luka Sterle

Ostali športi

Vse kategorije

Kaja Dereani, Mitja Uršič

ŠPF (plesni festival)

Vse kategorije

Lucija Zmajšek

Koordinator za RP

Šolsko leto

Kaja Dereani

Zlati sonček, Krpan

1.    In 2. triada

Anže Žun

Ljubljanski maraton, Tek trojk

Vse kategorije

Lucija Zmajšek

Rezultati tekmovanj

Športni rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ

V torek, 20. 9. 2022, je potekalo področno ekipno atletsko tekmovanje za osnovne šole, skupina B. Učenci in učenke OŠ Danile Kumar so v različnih atletskih disciplinah nanizali nekaj odličnih rezultatov. Čestitamo!

več…
Dostopnost