F-Secure

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je za obdobje do 31. decembra 2022 kupilo programsko zbirko za zaščito pred računalniškimi virusi F-Secure Computer Protection, ki jo lahko uporabljajo učenci naše šole na računalnikih na njihovem domu. Učenci so upravičeni tudi do programa F-Secure Mobile Protection za uporabo na njihovih mobilnih napravah.

Vsak uporabnik je upravičen do ene aktivacijske kode za računalnik, ki deluje na enem računalniku in ene aktivacijske kode za mobilno napravo, ki deluje na eni napravi, dokler se šola na OŠ Danile Kumar.

Več: http://f-secure.si/mss/domaca-uporaba/

Če želite naročiti program v imenu svojega otroka, pošljite sporočilo s spodnjimi podatki na ikt@os-danilekumar.si:

• Ime in priimek starša:
  • e-naslov starša:
  • Ime in priimek učenca:
  • Razred učenca:
  • Program potrebujem za računalnik: DA/NE
  • Program potrebujem za mobilno napravo: DA/NE; Android/iOS

Za uporabo programa bodo morali starši podpisati izjavo, kar bomo urejali naknadno.

Prijave pregledamo in izvedemo naročilo v začetku mesecev: oktober, februar in maj.