Govorilne ure

Dopoldanske govorilne ure, 1.–5. razred

UČITELJICA

Razrednik

Prostor

DAN

URA

Simona KOPRIVC/

Anamarija MIRTIČ GNIDOVEC

1. a 349 ponedeljek 11.20

Tinjana GOLOB MRAK/

Hana KUMAR

1. b 350 sreda 12.10

Katarina NAGODE/

Jožica MEDVED

1. c 351 sreda 12.10

Ivana GREGEC

2. a 344 četrtek 12.10

Katja PICULIN ŽLOGAR

2. b 343

Alma KERNC MIŠJAK

2. c 346 torek 10.30

Lili FERKO

2. d 345 torek 10.30

Liljana PRAZNIK

3. a 239 torek 9.10

Maja HRIBAR

3. b 241 ponedeljek 11.20

Irena DEČMAN 

3. c 242 četrtek 12.10

Ema DUBARIČ

4. a 249 torek 9.10

Romana SLATINEK

4. b 253 četrtek 9.10

Tina KOMPARE 

4. c 246 torek 10.30

Jana LIPUŽIČ

4. d 252 četrtek 11.20

Zvezdana KUHAR

5. a 251 petek 9.10

 Ana SLABE

5. b 251 petek 10.30

Meta DEMŠAR 

5. c 238 sreda 11.20

Tamara CUNK  

5. d 256 petek 10.30

Romana BLAŽEVIČ ARKO

gum 373 petek 9.10

Patricija FAJDIGA

nip, tja mirna soba torek 12.10

Manuela VALANT

2. c, opb mirna soba ponedeljek 11.20

Klavdija PLANINŠEK

2. b, opb mirna soba torek 11.20

Alja GAŠPARUT 

2. d, opb mirna soba petek 9.10

Nives MODIC

špo, opb mirna soba

Adam KASTREVC 

špo, opb mirna soba

Maruša MOKOREL 

nip, špo mirna soba

 Uroš MAROLT 

nip, iz, opb mirna soba

 Marta ZAJC

dif., opb mirna soba

 Jožica RUPAR

1. b opb mala zbornica četrtek 12.10

 Mojca ČEFERIN KVEDER 

mala zbornica

 Rajko ČEH

3. a opb mirna soba sreda 13.00

 Amalija MIKULAN

3. b opb mirna soba  torek 13.00

 Nataša UDOVČ

3. d opb mirna soba četrtek 13.00

 Eva KUNEJ 

4. d opb mirna soba sreda 12.10

 Ksenija BERNETIČ

 Teja ZALAR 

opb mirna soba torek 12.10
Dopoldanske govorilne ure, 6.–9. razred
Učitelj Poučuje Razrednik Dan

Ura

(45 minut)

Prostor Popoldan – četrtek
Nik ARCET TJA
Karmen BIZJAK MERZEL SLJ
Anamarija BUKOVEC LUM, LS
Kaja DEREANI ŠPO
Helena DROLE KEM, NAR, POK
Saša ENGELMAN ŠPO, IŠPO
Alen GRBEC GEO
Maja GRUDEN SMOLE ZGO, DKE
Andreja HAZABENT TJA
Ines HUBER MAT, TIT, OGU
Tea JELNIKAR TJA, ŠI, medn.
Žan JOVIŠIČ TJA
Tatjana KERŽAN NAR, BIO
Barbara KRIŽANEC TJA
Irena LAHAJNER TJA, medn.
Helena LESKOVAR MAT, FIZ, ZVE
Manca LIPOVEC MAT
Darja OVEN MAT, FIZ
Lidija PEČAR NRA, UBE
Neža PEVEC MAT, LOG
Melita PLEŠNIK SLJ, medn.
Brigita PRAZNIK LOKAR SLJ, ZGO
Barbara RAMOVŠ ORŠIČ ŠPO, ŠSP
Anja SMOLIČ ŽNIDARKO DKE
Mitja SMREKAR TIT, NTE
Tina STAREC KLOBASA TJA
Luka STERLE ŠPO, IŠPK
Mojca ŠKOF GOS, NAR
Andreja ŠMIGOC GUM
Breda URANKAR MAT, TIT, ROB
Janja URŠIČ TIT, GOS
Katja PETRIC SLJ
Eva ZORE SLJ, medn.
Nataša ZUPANC ŠPO, ŠZZ, ŠSP
Tanja FAJMUT NEM, medn.
Vanesa DOPLIHAR NEM, medn.
Katarina ČEPIČ PLE, medn.
Popoldanske govorilne ure

Prosimo, da predhodno preverite, če je učitelj na dan, ko so govorilne ure, prisoten na šoli.

 

 

1.–5. razred

6.–9. razred

SEPTEMBER / /
OKTOBER 7. 10. 2021 7. 10. 2021
NOVEMBER 11. 11. 2021 11. 11. 2021
DECEMBER 9. 12. 2021 9. 12. 2021
JANUAR / 13. 1. 2022
FEBRUAR 10. 2. 2022 10. 2. 2022
MAREC 10. 3. 2022  10. 3. 2022
APRIL 14. 4. 2022 14. 4. 2022
MAJ /  12. 5. 2022
JUNIJ / /
Dostopnost