Govorilne ure

Dopoldanske govorilne ure, 1.–5. razred

UČITELJICA

Razrednik

Prostor

DAN

URA

Lili FERKO/

Simona KOPRIVC

1. a

349

ponedeljek

11.20

Meta DEMŠAR/

Jožica RUPAR

1. b

350

sreda

12.10

Katarina NAGODE/

Jožica MEDVED

1. c

351

sreda

12.10

Katja PICULIN ŽLOGAR/

Tinjana GOLOB MRAK

1. d

343

ponedeljek

12.10

Ksenija BERNETIČ

2. a

345

četrtek

12.10

Ivana GREGEC

2. b

mirna soba/ 344

petek

10.30

Alma KERNC MIŠJAK

2. c

238

torek

10.30

Amalija MIKULAN

3. a

240

torek

9.10

Maja HRIBAR

3. b

241

ponedeljek

11.20

Irena DEČMAN

3. c

242

četrtek

12.10

Lilijana PRAZNIK

3. d

239

ponedeljek

9.10

Jana LIPUŽIČ

4. a

252

torek

9.10

Romana SLATINEK

4. b

253

četrtek

9.10

Tina KOMPARE

4. c

246

torek

10.30

Ema DUBARIČ

4. d

249

četrtek

11.20

Tamara CUNK

5. a

211

petek

9.10

Tanja JANKOVIČ

5. b

256/mirna soba

petek

10.30

Zvezdana KUHAR

5. c

250

sreda

11.20

Lea HATIĆ CANKAR

5. d

251

petek

10.30

Romana BLAŽEVIČ ARKO

gum

373

petek

9.10

Ana SLABE

nit, dru 4.,

5. r

mirna soba

torek

12.10

Manuela VALANT

2. c, opb

mirna soba

ponedeljek

11.20

Patricija FAJDIGA

nip tja, opb

mirna soba

torek

11.20

Alja GAŠPARUT

2. a, opb

mirna soba

petek

9.10

Marta ZAJC

dif., ip

mirna soba

sreda

9.10

Hana KUMAR

1. b opb

mala zbornica

četrtek

12.10

Nives MODIC

1. d opb

mala zbornica

četrtek

12.10

Uroš MAROLT

1. c opb

mala zbornica

petek

12.10

Klavdija PLANINŠEK

3. a opb

mirna soba

četrtek

13.00

Rajko ČEH

3. b opb

mirna soba

sreda

13.00

Tea LIKAR

2. b opb

mirna soba

torek

13.00

Nataša UDOVČ

3. d opb

mirna soba

četrtek

13.00

Laura LAKNER

4. a opb

mirna soba

četrtek

12.10

Eva KUNEJ

4. d opb

mirna soba

sreda

12.10

Maruša MOKOREL

3. c opb

mirna soba

četrtek

13.00

Bernarda LETNAR

5. r opb

mirna soba

torek

12.10

Dopoldanske govorilne ure, 6.–9. razred
Učitelj Poučuje Razrednik Dan

Ura

(45 minut)

Prostor Popoldan – četrtek
Nik ARCET TJA 9. c sreda 11.20 131 17.00
Karmen BIZJAK MERZEL SLJ sreda 8.20 128 17.00
Anamarija BUKOVEC LUM, LS sreda 11.20 144 17.00
Kaja DEREANI ŠPO 6. a ponedeljek 11.20 kab. šp. 16.00
Helena DROLE KEM, NAR, POK 9. b petek 10.30 133 17.00
Saša ENGELMAN ŠPO, IŠPO ponedeljek 12.10 kab. šp. 16.00
Alen GRBEC GEO sreda 10.30 179 17.00
Maja GRUDEN SMOLE ZGO, DKE 7. c ponedeljek 9.10 172 17.00
Andreja HAZABENT TJA dogovor dogovor zb. I 17.00
Ines HUBER MAT, TIT, OGU petek 10.30 146 17.00
Tea JELNIKAR TJA, ŠI, medn. četrtek 9.10 171 17.00
Žan JOVIŠIČ TJA 6. d četrtek 11.20 127 17.00
Tatjana KERŽAN NAR, BIO 6. c torek 9.10 145 17.00
Barbara KRIŽANEC TJA ponedeljek 11.20 178 17.00
Irena LAHAJNER TJA, medn. torek 8.10 173 17.00
Helena LESKOVAR MAT, FIZ, ZVE torek 10.30 360 17.00
Manca LIPOVEC MAT 7. d torek 10.30 205 17.00
Darja OVEN MAT, FIZ petek 10.30 130 17.00
Lidija PEČAR NRA, UBE petek 10.30 205 17.00
Neža PEVEC MAT, LOG četrtek 10.30 168 17.00
Melita PLEŠNIK SLJ, medn. 9. a ponedeljek 9.10 170 17.00
Brigita PRAZNIK LOKAR SLJ, ZGO 8. b torek 10.30 180 17.00
Barbara RAMOVŠ ORŠIČ ŠPO, ŠSP ponedeljek 11.20 kab. šp. 16.00
Anja SMOLIČ ŽNIDARKO DKE torek 11.20 158 dogovor
Mitja SMREKAR TIT, NTE sreda 11.20 zb. 1 17.00
Tina STAREC KLOBASA TJA 8. a ponedeljek 11.20 129 17.00
Luka STERLE ŠPO, IŠPK 7. b ponedeljek 9.10 kab. šp. 16.00
Mojca ŠKOF GOS, NAR ponedeljek 11.20 155 17.00
Andreja ŠMIGOC GUM 8. c sreda 8.20 115 17.00
Breda URANKAR MAT, TIT, ROB 7. a petek 10.30 132 17.00
Janja URŠIČ TIT, GOS ponedeljek 9.10 126 17.00
Katja PETRIC SLJ sreda 10.30 166 17.00
Eva ZORE SLJ, medn. petek 10.30 171 17.00
Nataša ZUPANC ŠPO, ŠZZ, ŠSP četrtek 9.10 kab. šp. 16.00
Tanja FAJMUT NEM, medn. petek 10.30 zb. 3 16.00
Vanesa DOPLIHAR NEM, medn. četrtek 9.10 zb. 3 16.00
Katarina ČEPIČ PLE, medn. petek 10.30 340 16.00
Popoldanske govorilne ure

Prosimo, da predhodno preverite, če je učitelj na dan, ko so govorilne ure, prisoten na šoli.

 

 

1.–5. razred

6.–9. razred

SEPTEMBER / /
OKTOBER 8. 8.
NOVEMBER 19. 19.
DECEMBER 10. 10.
JANUAR / 14.
FEBRUAR 11. 11.
MAREC 11. 11.
APRIL 15. 15.
MAJ / 13.
JUNIJ / /
Dostopnost