Počitniški programi

AKTIVNE POČITNICE v organizaciji CŠOD – Centra šolskih in obšolskih dejavnosti
Počitniško varstvo MOL

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo ZPM Ljubljana tudi letošnje jesenske počitnice izvajala celodnevna počitniška varstva v Ljubljani in sicer

od 7. do 16. ure, od 26. oktobra do 30. oktobra 2020, na OŠ Mirana Jarca, Ipavčeva 1, v Ljubljana (Bežigrad).

CENA:

•                    sofinancirano varstvo za otroke iz MOL*: 25,00 EUR (za ves teden).

•                    Otroci iz socialno ogroženih okolij MOL: brezplačno (ob predložitvi veljavne odločbe CSD).

•                    Otroci izven MOL: 70,00 EUR (za ves teden).

*Program sofinancira

Prijave v jesenska sofinancirana varstva se začnejo v ponedeljek, 12. oktobra 2020, ob 9.00 na https://www.zavod-zlro.si/programi/zpm/. Prijave so izključno elektronske in sicer do zapolnitve mest.

Posebno opozorilo: Zaradi trenutnih izrednih razmer (COVID-19) si ZPM Ljubljana pridružuje pravico do spremembe (prilagoditve) programa oz. v skrajnem primeru prevelikega tveganja za okužbo otrok, tudi do odpovedi programa.

Lep pozdrav

Šolska svetovalna služba