Petkovo jutro smo začeli s kvizom o izmenjavi v Ljubljani. Francoski prijatelji so se izvrstno odrezali. Nadaljevali smo z ogledom šole. College Saint Joseph je šola za učence stare od 11 do 15 let. Pouk imajo od 8.25 do 16.55, razen v sredo, ko končajo opoldne. Učna ura traja 55 minut, odmor za kosilo pa 1,5 ure. Učenci in učitelji smo prisostvovali pri urah pouka in odgovarjali na vprašanja o Sloveniji. Ta teden je na njihovi šoli teden jezikov, tako so imeli v sredo slovenski dan, danes pa angleškega, zato smo jedli po angleško. Po kosilu smo se odpeljali v gozd in se preizkusili v orientaciji. Dan smo zaključili na plaži Saint Jean de Monts. Konec tedna bodo naši učenci preživeli s francoskimi družinami.