Šolsko leto se je uspešno zaključilo. Ob koncu pouka smo se učenci in učitelji zbrali na kratki prireditvi, posvečeni dnevu državnosti. S pesmijo, recitacijami in prijetnimi mislimi smo se spomnili pomena tega pomembnega slovenskega praznika.
Prireditev je potekala v prijetnem vzdušju in nas opomnila na vrednote samostojnosti, povezanosti ter ponosa na svojo domovino.
Po zaključku prireditve smo si zaželeli lepe in brezskrbne počitnice. Pred nami so dnevi počitka, druženja, izletov in novih doživetij. Vsi že komaj čakamo poletne počitnice, da si naberemo novih moči za prihodnje šolsko leto.
Vsem želimo sončne, varne in sproščene počitnice!
Besedilo in fotografije: B. Praznik Lokar












