V petek, 13. maja, je potekalo posamično prvenstvo v šahu ljubljanskih OŠ za najmlajše kategorije do 7, 8 in 9 let. Nastopili so tudi štirje učenci naše šole.

V skupini do 9 let je med 8 tekmovalci nastopil Jaro Kokelj in s petimi točkami iz 7 iger osvojil zelo dobro tretje mesto.

V združeni skupini 7- in 8-letnikov so med 17 tekmovalci nastopili štirje učenci šole.

Najbolje se je uvrstil 8-letni Zmaj Mladenovič, ki je s 4,5 točkami iz 7 iger osvojil zelo dobro 4. mesto, absolutno in v kategoriji do 8 let.

Aljaž Krištof Krajnc je s 3,5 točkami osvojil absolutno 11. mesto, v kategoriji sedemletnikov pa drugo mesto.

Andraž Benedek je 3 točkami osvojil absolutno 12. mesto in 3. mesto med sedemletniki.

Vsi zaslužijo pohvale za zavzeto igro.

Mentor šahovskega krožka Marjan Butala