Obveščamo vas …

Spoštovani starši,

nova različica koronavirusa se bliskovito širi tudi v naši šoli.
Ker si želimo, da šola ostane odprta čim dlje časa in da pouk poteka čim bolj normalno, vas prosimo, da od ponedeljka naprej k samotestiranju 3 krat tedensko pristopijo tudi učenci, ki so cepljeni ali so Covid-19 preboleli.
Vsi zaposleni na OŠ Danile Kumar to počnemo že nekaj časa, kar nam prav tako omogoča ohranjati okužbo izven šolskih prostorov.
Za pomoč se vam že v naprej zahvaljujemo.

Lep pozdrav,
mag. Mojca Mihelič
Marta Zajc

Andreja Hazabent

Obvestilo NIJZ

Vabilo na predavanje za starše osmošolcev

V četrtek, 27. 1. 2022, vas ob 17. uri preko aplikacije Teams vabimo na predavanje g. Damjana Habeta z naslovom ČAS NAJSTNIŠTVA. Izvedeno bo pod okriljem Zveze prijateljev mladine in MOL. Trajalo bo 30 minut, nato bo na voljo še 15 minut časa za vprašanja staršev.

Povezava do predavanja:

27.1. ob 17.00 – Čas najstništva – Damjan Habe (8. razredi)

Predavanju se pridružite na povezavi.

Vabilo na predavanje za starše šestošolcev in sedmošolcev

V sredo, 26. 1. 2022, vas ob 17. uri preko aplikacije Teams vabimo na predavanje g. Damjana Habeta z naslovom ČAS NAJSTNIŠTVA. Izvedeno bo pod okriljem Zveze prijateljev mladine in MOL. Trajalo bo 30 minut, nato bo na voljo še 15 minut časa za vprašanja staršev.Povezava do predavanja

26.1. ob 17.00 – Čas najstništva – Damjan Habe (6. in 7. razredi)

Predavanju se pridružite na povezavi.