Mala šola tenisa

V šolski telovadnici

Pričetek 4.10.2023

Mesečna vadnina 10 Eur

Program je pod vodstvom nekdanje državne prvakinje in reprezentantke Slovenije.

Informacije in spletna prijavnica:

Teniški klub Net šport iz Ljubljane na Oš Danile Kumar organizira Malo šolo tenisa za učence 1. – 2. razred. Na Mali šoli tenisa se učenci predvsem skozi igro in zabavo otroci srečajo s prvimi koraki tenisa, se učijo udarcev: forhand, backhand, voley, smash in servis. Razvijajo vsesplošne motorične sposobnosti, se učijo športne discipline in razvijajo ljubezen do športa. Program je namenjen otrokom, ki se želijo seznaniti s tenisom a nimajo predhodnega znanja o tem športu. Vadba na šoli poteka od meseca oktobra do meseca meseca maja. Mesečna vadnina znaša 10 Eur.

Mala šola tenisa poteka 1 x tedensko v Šolski telovadnici. Učenci pokažejo pridobljeno teniško znanje staršem 2 x letno na Teniški Olimpijadi (na pravih teniških igriščih) v TK NET SPORT, Kvedrova cesta 5a.

Podrobnejše informacije o programu in spletna prijavnica: